העיריה החליטה: שיעורי הזומבה לנערות עד סוף החודש בחינם

היוזמה של העירייה בשיתוף רשת המתנ"סים ועוד תמשיך לפעול עד סוף החודש, עם מחשבה משמעותית לחדש את השיעורים בזמן החורף הקרב ובא ● טליה נחמני: "שמחתי לקחת חלק בפרוייקט חשוב זה להעלאת המודעות לתנועה ואורח חיים פעיל"

כפי שפורסם ב-954, לראשונה יזמה עירית קרית אתא בשיתוף רשת המתנ”סים העירונוית ומחלקת הספרט חוגים מותאמים למגזר החרדי בעיר. אחד מהחוגים הפפופלארי בקרב הנשים החרדיות הינו חוג זומבה המועבר במרכז הנוער על ידי מדריכה מנוסה שהפעילה את החוגים.

במהלך הקיץ הצטרפו לשיעורים מאות נשים ובנות שהשתתפו בחוגים ונוצר ביקוש משמעותי לחוג הנ”ל, ובעקבות זה נפתחו מספר קבוצת חדשות. עם סיומו של חופשת הקיץ ובעקבות הההצלחה החליטו בעיריה להעריך את השיעורים הללול ללא תשלום עד סוף החודש (ספטמבר), כאשר בתקופה זו שוקלים את המשך הפעילות של החוגים גם בחורף בעלות מסובסדת.

“שמחתי לקחת חלק בפרוייקט חשוב זה להעלאת המודעות לתנועה ואורח חיים פעיל ובריא בקרב הציבור שלנו”, אומרת לנו טליה חמני, המאמנת את החוגים מעל עשור במגזר החרדי והדתי בעיר,”תודה לעיריית קריית אתא שנתנה לי את המקום הבמה והזכות לשמח נשים ונערות” היא אומרת ומוסיפה, “כמובן לצוות המתנס איציק אדרי, שרח ביבאס, שניר שהם שתמיד חושבים איך לעשות עוד ועוד אירועים לציבור”.

מרחבי האתר
דילוג לתוכן