צילום: דוברות הצלה

צומת חסידים: 4 נפגעים בינוני וקל בתאונת דרכים

תאונת דרכים אירעה הלילה (ראשון) סביב השעה אחת, בסמוך לצומת חסידים על כביש 75. מהמקום פונו ארבעה נפגעים לבית החולים רמב"ם.

תאונת דרכים אירעה הלילה (ראשון) סביב השעה אחת, בסמוך לצומת חסידים על כביש 75. אל המקום הוזעקו כונני ארגון הצלה שיחד עם חובשים ופראמדיקים של מד”א, העניקו  טיפול רפואי לארבעה נפגעים, לצעיר כבן 20 עם חבלת ראש במצב בינוני, ולשלושה צעירים כבני 20 עם חבלות בגפיים במצב קל, והם פונו להמשך טיפול בבית החולים רמב”ם בחיפה.

חובשי הצלה אבי בויאר ומוטי רוטמן שהגיעו ראשונים למקום מדווחים: “כשהגענו לזירת תאונת הדרכים, מצאנו צעיר כבן 20 הסובל מחבלת ראש במצב בינוני, ושלושה צעירים עם חבלות בגפיים במצב קל לאחר שנפגעו בתאונת דרכים עם מעורבות שלושה רכבים פרטיים. יחד עם חובשים ופראמדיקים של מד”א, הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני הכולל קיבוע וחבישות, והם פונו להמשך טיפול בחדר הטראומה בבית החולים רמב”ם בחיפה”.

מרחבי האתר
חדשות קריית אתא

מרפאת כללית עוזיאל השתדרגה והתחדשה במיגון למצבי חירום

עבודות השדרוג למרפאת כללית הואצו כדי לפתוח את המרפאה במהירות ככל האפשר ולהעניק לתושבים שירותי בריאות גם בזמני חירום ● המרפאה המחודשת נחנכה בנוכחות ראש עיריית קרית אתא, רב העיר ומנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית רונן נודלמן.

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן