מקלב ברכסים. צילום: באדיבות המצלם

רכסים: סגן השר מקלב נבחן שדרוג התח”צ למוסדות הלימוד

לקראת פתיחת שנת הלימודים: סגן שר התחבורה ולפיתוח חרדי אורי מקלב ביקר ברכסים והודיע: 'נבחן את שדרוג התחבורה הציבורית למוסדות הלימוד'.

סגן שר התחבורה ולפיתוח חרדי אורי מקלב הגיע  אתמול (שלישי) לביקור ביישוב רכסים שם נועד עם רב הקהילה ביישוב ורבני המקום יחד עם סגן ראש המועצה  יצחק רייך. זאת לאחר פגישת סגן ראש המועצה  רייך ופנחס ברויאר חבר מועצת העיר ומחזיק תיק התחבורה הציבורית עם סגה”ש הרב מקלב בכנסת באחרונה.

לאחר מכן נועדו סגה”ש מקלב וסגן ראש המועצה רייך יחד עם הצוות המקצועי במועצה לדיון אודות הצרכים התחבורתיים ביישוב, רייך הציג את הצרכים הקיימים בישוב תוך שצוות לשכתו של מקלב מביאים באופן מידי פתרונות אפשריים לבעיות התחבורה העיר, כמו כן עלו צרכים נוספים ביישוב כדוגמת שדה התעופה המתוכנן באזור הצפון ושידרוג שירותי דואג ישראל במקום.

סגן השר אורי מקלב סיכם את הביקור ואמר כי ניכר במקום ההשקעה והגידול הן בשירות האיכותי לתושבים והן בקהילות השונות, אין ספק כי מקום זה הינו יהיה אבן שואבת לכל יישוב חרדי בכל מקום ומקום. אנשי הרשות החרדית הודעו בביקור כי יבחנו כלים לסיוע לצרכים המקומיים של התושבים.

מרחבי האתר
חדשות קריית אתא

גם בזמן המלחמה: מחלקת הרווחה למען הקשישים

בימים אלה מחולקות ערכות הפוגה ויצירה לקשישים ללא עורף משפחתי ע”י צוות מדור אזרחים ותיקים במחלקת הרווחה והמתנדבים המסורים. בעירית קרית אתא מוסרים שאזרחים ותיקים הזקוקים לסיוע בתקופה זו מוזמנים

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן