חב”ד: אסיפת חירום של רבני הקריות בעקבות המצב הביטחוני • סקירה

ביום שלישי השבוע נערך בקריות אסיפת חירום של רבני ושלוחי קהילות חב”ד בקריות. באירוע המיוחד השתתפו שלוחי ורבני חב”ד בקריות הפועלים במשך השנה בקרב תושבי השכונות.

שלוחי ורבני חב”ד בעיר קיבלו להוסיף בפעילות במבצעיו של הרבי מילובאוויטש זצקו”ל להניח לכמה שיותר יהודים תפילין, ולחזק בקיום המצוות. כמו”כ לחזק את החיילים וכוחות הביטחון הנמצאים בגזרות השונות ברחבי הקריות ושומרים על ביטחון התושבים.

הרב משה שמואל אוירכמן השליח הראשי בקריות המשמש גם כיו”ר ועד ספר תורה הכללי העולמי נשא דברים וביקש מהשלוחים להמשיך ולרשום חיילים ואת עם ישראל ולהצטרף למיזם העולמי שנערך על פי בקשתו וקריאתו של הרבי מילובאויטש במשך השנים, ונמצא כבר בשלב הכתיבה של ספר התורה העשירי. בתום האסיפה סוכם על גיבוש פורום מורחב ומאורגן שירכז את כלל הפעילויות הרוחניות לחיזוק עם ישראל בימים אלו.

 

מרחבי האתר
חדשות קריית אתא

מרפאת כללית עוזיאל השתדרגה והתחדשה במיגון למצבי חירום

עבודות השדרוג למרפאת כללית הואצו כדי לפתוח את המרפאה במהירות ככל האפשר ולהעניק לתושבים שירותי בריאות גם בזמני חירום ● המרפאה המחודשת נחנכה בנוכחות ראש עיריית קרית אתא, רב העיר ומנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית רונן נודלמן.

לידיעה המלאה »
חדשות קריית אתא

מאות בהתוועדות י”ט כסלו המרכזית בעיר • תיעוד

במוצ”ש התקיימה התוועדות רבתי וסעודת מלווה מלכה לרגל חג הגאולה וראש השנה לחסידות. השנה האירוע נערך בתקוה ובתפילה להצלחת עם ישראל וחיילי צה”ל במלחמה ופדיית השבויים. נשאו דברים וכיבדו בנוכחותם

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן