כינוס תורה מיוחדת אורגן ע”י חב”ד בהשתתפות רבני העיר

על פי הוראת  כ"ק האדמו"ר מליובאוויטש זצוקל"ה, מאות תושבי העיר קריית אתא התכנסו באסרו חג השבועות לכינוס תורה מיוחד בארגונם של 'ישיבת תות''ל - התלמידים השלוחים' שבעיר.

על פי הוראת  כ”ק האדמו”ר מליובאוויטש זצוקל”ה, מאות תושבי העיר קריית אתא התכנסו באסרו חג השבועות לכינוס תורה מיוחד בארגונם של ‘ישיבת תות”ל – התלמידים השלוחים’ שבעיר.

בכינוס המיוחד שהונחה בטוב טעם על ידי מנהל הישיבה הרב מאיר גול, נשאו גדולי רבני העיר והסביבה חידושים ופלפולים תורניים מרתקים, וביניהם: רב העיר, מייסד הישיבה ושליח הרבי הגה”ח הרב חיים שלמה דיסקין שליט”א. רב העיר רבי אליהו מימון שליט”א, רב קהילת חניכי הישיבות רבי אלדד סבאג שליט”א, הגאון רבי יוסף ישר שליט”א רבה הראשי של עכו.

האחרונים אף הוסיפו וחשפו לראשונה את חיבורם האישי לרבי ולשלוחיו, וכלשונו של הגר”י ישר: “בחג השבועות הגענו לפסגה הרוחנית הגבוהה ביותר. ולא יורדים מהפסגה. כך גם אני זכיתי להיות בפסגה הכי גבוהה שיכולה להיות – להתברך ולהתראות עם הרבי מליובאוויטש. ומהפסגה הזו לא יורדים לעולם”!

נציין כי הכינוס נערך למחרת חג השבועות, בו בפעילות התלמידים השלוחים בעיר אלפי מתפללי בתי הכנסיות בעיר זכו לשמוע דברי חסידות ולשמוח כהוראת הרבי, ואלפי ילדי העיר שמעו יחד עם הוריהם את עשרת הדברות.

מרחבי האתר
דילוג לתוכן