נעצר תושב העיר שפרץ למחסן וגנב כלי עבודה וציוד יקר ערך

תושב העיר נעצר לאחר שפרץ למחסן דירה וגנב כלי עבודה ורכוש יקר ערך. הוא נתפס ע"י שוטרי תחנת זבולון, נעצר ונכלא ומעצרו הוארך עד ליום חמישי.

בית משפט השלום בקריות האריך את מעצרו של תושב רחוב הרב קוק מהעיר, לאחר שפרץ למחסן בשבת האחרונה. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בשבעה ימים, אולם שופט בית המשפט האריך את מעצרו עד ליום חמישי. בדיון בבית המשפט הוברר כי בידי המשטרה צילומים מהאירוע, וכי החשוד גם קשר עצמו למיוחס לו במהלך החקירה.

עוד עלה כי המשטרה מבקשת לבצע יותר מ-20 פעולות חקירה וכי 5 מהן ברות שיבוש. במהלך החקירה טען החשוד כי הוא רק עבר במקום ועשה צרכיו, אולם בידי המשטרה חומר אחר. עוד עלה במהלך הדיון כי מדובר בחשוד עם עבר פלילי ישן וכן שני תיקים נוספים שפתוחים בגין עבירות דומות שנעשו בעת האחרונה.

שופט בית המשפט קבע כי לאחר שעיין בחומר החקירה ושמע את טענות הצדדים, הוא סבור כי קיים חשד סביר שהחשוד ביצע את העבירות ומצא כי מתקיימת בנסיבות המקרה עילת מעצר שעניינה שיבוש ליכי חקירה. כמו כן לאור טיב המעשים המיוחסים מתקיימת גם עילת מסוכנות.

מהמשטרה נמסר כי מדובר בחשוד שפרץ למחסן דירה וגנב כלי עבודה ורכוש יקר ערך. הוא נתפס ע”י שוטרי תחנת זבולון. נעצר ונכלא. חוקרי התחנה החלו במספר פעולות כמו גם תחקור מצלמות האבטחה והצליחו לחשוף את זהות החשוד בביצוע המעשים, תושב קריית אתא בן 48.

מרחבי האתר
דילוג לתוכן